SAP Tanácsadó

Terület: Giebelstadt, Dortmund

Alkalmazás módjai: Vollzeit

Feladat: IT

Feladatok

  • A meglévő ügyfélfolyamatok elemzése és optimalizálása, valamint az új logisztikai folyamatok integrálása a meglévő SAP alkalmazásokban

  • Az SAP rendszer tájékozottságának felügyelete, beleértve a végrehajtást és a testreszabást a tanszéken folytatott szoros konzultáció során

  • Az SAP EWM és / vagy az SAP WM / TRM környezetének specifikációinak megtervezése és létrehozása, valamint a kapcsolódó IT-interfészek

  • Belső képzések és képzés végzés

Képesítés

  • Végzett diplomát az üzleti (üzleti) számítástechnikában vagy hasonló, az informatikai háttérrel kapcsolatos képzést vagy képzést

  • Több éves szakmai tapasztalat, mint projekt tag az SAP logisztikai folyamatok bevezetésében, lehetőleg az intralogisztika terén

  • Az SAP EWM és / vagy LES, WM / TRM alapos ismerete

Ezenkívül a helyzet egy független és autonóm munkamódszert, analitikus gondolkodást, magas ügyfélorientációt, jó német és angol készségeket és nemzetközi utazási készséget igényel.

Ajánlatunk

Az SSI Schaefer IT Solutions GmbH felelősségteljes és kihívást jelentő feladatokat kínál a tervezés és a cselekvés, valamint a lapos hierarchiák, a rövid döntéshozatali folyamatok és a magas szakmai színvonal iránti igény érdekében. Mint családi vállalkozás, a csapatmunka és a kollegialitás nagyon fontos számunkra.

Kihívó munkát keres egy sikeres, nemzetközileg működő növekedési vállalatnál? Mit vársz?

Győződjön meg róla minket a képesítéséről, és részletes jelentkezését e-mailben küldje el lehető legrövidebb kezdő dátummal és fizetési elvárásaival kapcsolatban.

Kapcsolattartó személy

Kristin Burkard Personnel Specialist Telefonszám: +49 9334 979-5442 Levél: kristin.burkard@ssi-schaefer.com

[---DOWNLOADAREA.TITLE---]

[---Error_NoJavascript---]